Як завжди в строк відвантажили партію цукерок!

  • Як завжди в строк відвантажили партію цукерок!
18/12/2023

Як завжди в строк відвантажили партію цукерок!

Цього разу 200 кг солодощів отримав БФ "Мрія Україна", які планують органічно розподілити карамельки серед дітей Донецької, Херсонської і звичайно Харківської області.

Мова йде про цукерки Lolli Pops ТМ Roshen. Це ті самі кульки на паличці зі смаком соковитого лайму, освіжаючої м'яти, легендарної коли та інших фруктово-ягідних міксів.

Україна переживає нелегкі часи, які вимагають від нас змінити свої звички. Війна впливає не тільки на наше життя, а й на новорічні плани. У нас забирають демократію, але ми не впадемо в апатію.

Навпаки будемо дарувати собі та діткам солодку радість, щоб навіть в умовах сьогоднішніх страшних подій, відчути смак новорічних мрій.

За реалізацію цієї акції дякуємо команді Nova Poshta Humanitarian, які за власні кошти доставили солодощі до дверей нашого Ротарі ХАБу. А також концерну Roshen, який другий рік поспіль виділяє ласощі під наші благодійні потреби.

Крок за кроком наближаємось до святкування Нового року!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024