Вікторія на зв'язку - дотримується ротарійського обов'язку!

  • Вікторія на зв'язку - дотримується ротарійського обов'язку!
26/12/2023

Вікторія на зв'язку - дотримується ротарійського обов'язку!

Вікторія Погодаєва - почесна членкиня клубу Rotary Club Kharkiv "New Level", яка на початку війни в Україні, разом із дітьми, знайшла тимчасову опіку в столиці Литви - в Вільнюсі.

А одне з найулюбленіших правил руху Ротарі - об'єднувати зусилля клубів як усередині країни, так і на інших континентах. Накопичувати силу, щоби вистояти в скрутну годину!

У нашому випадку, завдяки ротарійській силі, зокрема небайдужості та щирості членів місцевого клубу Lituanica International Rotary Club, адаптація Віки пройшла як медитація. Її вважають максимально "своєю", а вона - відповідає взаємністю.

Нещодавно Віка приїхала з візитом до литовських ротарійців. Із собою з Харкова привезла подарунок у вигляді каски та казанка, розписаного Петриківським розписом. Вражені членкині клубу Lituanica International Rotary Club, подарували нашому клубу традиційний литовський оберіг "Сад" і побажали якнайшвидшого миру!

Додатково нам передела літовські смаколики, які ми плануємо продегустувати на найближчому засіданні клубу.

Світ не просто все бачить, а й ніколи та нізащо не пробачить! Дякуємо Литві, литовцям, ротарійцям, які підтримують нашу батьківщину! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024