Триває видача ролаторів і це не аби як бісить російських провокаторів!

  • Триває видача ролаторів і це не аби як бісить російських провокаторів!
18/09/2023

Триває видача ролаторів і це не аби як бісить російських провокаторів!

Чи не щодня можна знайти інформацію про різноманітні пакети допомоги Україні від країн із різних куточків світу. Вони виражені технікою, озброєнням, грошима, обладнанням і іншими благодійними інвестиціями.

Натомість країна-агресорка не жаліє власної батарейки та 24/7 продукує фейки. Від біолабораторій, бойових комарів та "брудних" бомб до розповсюдження нісенітниці про нібито продаж органів українців. Таким чином кремль чинить спроби послабити підтримку України її західними партнерами.

Чи є у пропаганди успіх? Ні, від чого у нас на обличчі усміх.

Наприлад, як у нашого бенефеціара - Камського Артема, який отримав від Ротарі ХАБу ролатор на 4 колесах.

Ролатори, ролери або ходунці – це сучасні допоміжні пристрої для ходьби та прогулянок, які дуже популярні в країнах Європи серед людей із обмеженими можливостями. Вони поєднують у собі формат звичайних ходунців із додатковою функціональністю, маневреністю, зручністю та безпекою. А також:

- підтримують рівновагу;
- прискорюють відновлювальний період;
- допомагають насолоджуватися свободою та комфортом;
- підвищують впевненість у повсякденному житті.

Акцію було виконано разом із фінськими донорами: членами української асоціації у Фінляндії Ukrainalaisten yhdistys Suomessa ry / Ukrainian Association in Finland і волонтерами Логістичного центру Товариства Українців Auta Ukrainaa Logistiikkakeskus / Help Ukraine Logistics Center.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023