Солодкий контент на новорічний вікенд!

  • Солодкий контент на новорічний вікенд!
29/12/2023

Солодкий контент на новорічний вікенд!

Напередодні святкування Нового року, ми мали чудову нагоду привітати маленьких вихованців громадської організації “Художників “Пектораль” Art Centre ZELO. Організатори підготували насичену програму - на крилах казки про Різдвяника вирушили з малюками в автентичну подорож до Карпат. У різдвяних майстернях, під керівництвоми митців та артистів, учасники виготовили не лише подарунки, але й зарядились зимовим, різдвяно-новорічним настроєм.

Але на цих світлинах із солоденького не тільки усміхнені мордочки діточок, а й видані нами цукерки в вигляді подарункових наборів.

Словом, діти залишись задоволені, а дорослі вкотре виступили "благодійними оленями".

Адже діти - це найголовніший скарб українського суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, залежить майбутнє нашої країни. Кожен учасник цього неймовірного дійства вклав частинку своєї душі, щоб донести всьому світу - наші діти хочуть жити в мирній, рідній своєму серцю Україні!

Дуже тішимось, що ще одна благодійна акція перейшла до стану "виконано".
Передаємо вдячний привіт нашим партнерам - концерну Roshen і команді Nova Poshta Humanitarian, які свого часу зробили максимум і добряче допомогли харківському, об'єднаному, ротарійському ХАБу.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024