Семінар навчальний провели, про свої плани доповіли!

  • Семінар навчальний провели, про свої плани доповіли!
27/12/2023

Семінар навчальний провели, про свої плани доповіли!

9 грудня Львів перетворився на молодіжну столицю Ротарі. Навчальний семінар із питань служіння молодому поколінню Д2232-Україна Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine об’єднав Ротарі Клуби, Ротаракт Клуби, Інтеракт Клуби.

Червоною ниткою крізь семінар пройшли такі теми:
- особливості захисту молодого покоління в умовах війни
- молодіжні обміни
- організація оздоровчих таборів у 2024-2025 рр.

Від нашого клубу захід відвідали мега-тріо: Вікторія Погодаєва, Володимир Осичнюк, Ірина Осичнюк. Ротарійці представили запальну молодь нашого Інтеракту та розказали про плани на майбутнє.

Цей семінар став каталізатором для нових ідей та ініціатив і головне - зміцнив дружбу між молодими лідерами! Особливим моментом стало вручення чартерних грамот із рук Губернатора Мирона Угрина.

Також було сказано багато мотивуючих меседжів. Але нас зачепив цей: "Малі кроки до великих змін - адже кожен проєкт Ротаракт і Інтеракт Клубів спрямований на покращення світу!"

Не дамо Україні канути в лету. Об'єднаємо навколо себе всю планету!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024