російські ракети будинки "лупцюють", а волонтери Добробату - над відновленням працюють.

  • російські ракети будинки
15/10/2023

російські ракети будинки "лупцюють", а волонтери Добробату - над відновленням працюють.

Рік тому, нашого паст-президента Павло Філіппенко було обрано на посаду очільника добровольчого, будівельного батальону Добробат на Харківщині.

І ось уже як 1,5 року волонтери руху зосереджені на первинній відбудові пошкодженої, цивільної інфраструктури. Основне завдання - "fast recovery", тобто швидке відновлення: перекриття зруйнованого даху, ремонт побитих вікон, підмурування пошкоджених стін. Таким чином, врятувати якомога більше об'єктів від появи цвілі/плісняви/грибку викликані підвищеним рівнем вологи (характерне явище в осінньо-зимовий сезон).

Цього тижня, з візитом до нашого незламного міста, прибув СЕО руху Добробат - Дмитро Іванов. Разом із Дмитром, до Харкова приїхали журналісти новинної німецької телепрограми Deutsche Welle.

У такому складі, вони відвідали постраждалі об'єкти, на яких зустрілись із мобільними бригадами волонтерів. До речі, в одній із таких працює наш одноклубник - Сергій Сидоров. Про наслідки "прильотів" і формат допомоги, яку надають хлопці - в короткому відео-сюжеті.

А наостанок, аби підбадьорити добробатівців, виконавчий директор руху видав волонтерам ПАВЕРБАНКИ на 20000 mAh, щоб вони ЗАВЖДИ БУЛИ НА ЗВ'ЯЗКУ. Щиро дякуємо Дмитру за візит і подарунки. Цінуємо та далі на своєму фронті воюємо!

P.S.: тим часом НАБІР ВОЛОНТЕРІВ-ВІДБУДОВНИКІВ ТРИВАЄ.

Ви можете ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ через офіційні джерела "Добробату", обравши з переліку Харківську область:
- на сайті: https://www.dobrobat.in.ua
- у Telegram-каналі "Добробату": https://t.me/dobrobat_in_ua

Разом у нас усе вийде!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023