Прикордонний батальон точно подякує нам за продуктів вагон!

  • Прикордонний батальон точно подякує нам за продуктів вагон!
30/10/2023

Прикордонний батальон точно подякує нам за продуктів вагон!

І таке різномаїття їстівної допомоги справа рук нашого Павло Філіппенко - майстра ефективного "очищення" Ротарі ХАБу від продуктів на користь військових частин. Він контролює завантаження гуманітарних авто товарами зі списку-прохання українських солдатів.

Щоби знову й знову ВІДПРАВЛЯТИ бійцям: воду, молоко, каву, різноманітні крупи, борошно, консерви тощо. І ДОДАТКОВО передавати корисне солодке для підняття рівня глюкози та кращої роботи мозку (наприклад, ананаси та шоколад).

Ми - добровільний волонтерський рух, який буде зміцнювати не тільки армію, а й власні благодійні потужності! Комунікувати з милосердним світом, розповідати про здобутки, заключати нові угоди.

Цю провізію нам відправив добрий товариш і партнер - міжнародна компанія Bidfood в особі польського офісу Bidfood Farutex. Щиро дякуємо вам за всебічну підтримку!

Ми переконані, що "ПЕРЕЖУВАТИ" технікою всіх ОКУПАНТІВ - цілком РЕАЛЬНО. Просто треба вчасно давати щось пожувати власному організму. Робимо все, щоби українські солдати залишались справжніми титанами!

Слава ЗСУ!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024