"Потрібна допомога: Україна шукає вікна!"

27/12/2023

"Потрібна допомога: Україна шукає вікна!"

Із цих слів розпочалась історія проєкту "Вікна Україна", ініціаторками якого виступили швейцарська архітекторка Barbara Buser і її донька соціальний антрополог і еколог - Anna Buser.

Жінки не могли викинути з голови образи українських хат із розбитими вікнами. «У них більше немає вікон, а у нас все в надлишку, що відображається в тому, що ми здаємо на металобрухт цілі, якісні вікна» - сказала пані Barbara.

Так, разом із Martin Bischof und Johann Petersmann, вони заснували некомерційну асоціацію Re-Win (https://re-win.ch), яка "рятує" використані будівельні матеріали від утилізації та організовує їх повторне встановлення. Від початку заснування, асоціація відправила кілька тисяч вікон 27 партіями в Україну, де їх професійно перевстановлюють волонтерські організації.

Одну з партій отримали ми - Rotary Club Kharkiv "New Level". 400 відмінних дерев’яно-металевих вікон, які були замінені в рамках енергетичної модернізації офісної будівлі Walche (м.Цюрих), наші волонтери харківського осередку Добробат ВСТАНОВИЛИ в одній із спортивних шкіл Харкова, що зазнала пошкоджень через озброєний напад росії.

Пані Barbara, у своєму інтерв'ю прокоментувала, що "це крапля в море". Вона хотіла би ще більшої підтримки, а тому продовжить працювати, спілкуватись і ще раз спілкуватись.

Ми висловлюємо ширу подяку швейцарським підприємцям, волонтерам і всім прихильникам асоцівції Re-Win. Запам'ятайте: ви - не крапля в морі. Ви благодійні зорі, бо допомагаєте Україні в часи суворі.

Відео-сюжет про цей проєкт можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HCa9li2fgYc

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024