Пост написати є причина - ми відвантажили продукти для будинку дитини!

  • Пост написати є причина - ми відвантажили продукти для будинку дитини!
12/12/2023

Пост написати є причина - ми відвантажили продукти для будинку дитини!

А саме для комунального некомерційного підприємства Харківської області «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай», що знаходиться в смт Високий.

На території закладу постійно проживають 64 маленьких харків'янина та харків'янки, які потребують якісного, збалансованого харчування.

І оскільки напередодні наш ротарійський ХАБ поповнив свої запаси європейськими продуктами, ми любо поділились продуктовими палетами з будинком дитини: соняшникова олія, молоко, цукор, консервація, яблучний сік. Дякуємо партнерам - корпорації Bidfood у особі польского офісу Bidfood Farutex, нідерладського офісу Bidfood Nederland, новозеландського офісу, португальского офісу Bidfood Portugal і офісу в Бельгії Bidfood Belgium.

"Вишенкою" в нашому благодійному вантажі стали цукерки від концерну Roshen. Солодощі ввійдуть у новорічні подарунки та явно збагатять стандартний набір.

Протягом року допомагаємо органічно, а напередодні свят - трошки "космічно".
Дякуємо тим, хто разом із нами летить до благодійних зірок!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024