Передали до пекарень борошно - скоро на передовій буде соняшно!

  • Передали до пекарень борошно - скоро на передовій буде соняшно!
29/10/2023

Передали до пекарень борошно - скоро на передовій буде соняшно!

Не вдається сьогодні просто жити. Хочеться допомагати, передавати, роздавати, звітувати. Щоб показати, що ми на своєму місці здобуваємо перемогу України.

Цього тижня команда Ротарі ХАБу РОЗПОДІЛИЛА партію благодійного борошна в двох напрямках:

1) Волонтерка Світлана доставила 100 пачок із борошном до обласної пекарні ВЕРТА-1, бо у них традиція - 2 рази на тиждень забирати свіжу випічку для бійців Східного угрупування.

2) Волонтери Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, із якими у нас укладено меморандум про співпрацю, поповнили запаси своєї підшефної пекарні борошном, молоком і сіллю.

Інгредієнтів для виробництва здобних виробів у нас багато завдяки підтримці європейських меценатів, зокрема польській філії компанії Bidfood Farutex і безпосередньо директору Remigiusz Kowalski.

Тільки якщо щодня діяти, вдасться темряву розвіяти. Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023