Новому року бути! Бажаємо негаразди забути!

  • Новому року бути! Бажаємо негаразди забути!
25/12/2023

Новому року бути! Бажаємо негаразди забути!

Після кожної повітряної тривоги, прильоту, руйнувань, після кожної негативної новини ми накопичуємо гнів і витісняємо віру в добро, магію, казку та дива. І вести себе так напередодні свят - згубно в першу чергу для дітей.

Якщо малюка 24/7 оточує втомлений однотипними буднями дорослий, така дитина відплатить батькам капризною поведінкою, перепадами в настрої і може навіть дійти до хаотичних, панічних атак. Невже українські воїни (татусі, дядьки, брати, дідусі) воюють на фронті за неврівноважене покоління? Навряд чи.

Що робити? Віддатись святу. Впустити в своє воєнне життя новорічну магію. Пити какао з зефірками, обирати подарунки, точити мандаринки, прикрашати ялинку та обіймати рідну дитинку.

Натомість наша команда волонтерів, на чолі з Євгеном Чумаком - елект президентом клубу Rotary Club Kharkiv "New Level" у Каденції 2024-2025 рр., ОБІЙМАЛИ не тільки власних, але й сусідських хлопчиків і дівчаток.

Минулого тижня, в одному з населених пунктів Зміївської громади, ротарійці влаштували передноворічну вечірку - з аніматорами, аква-гримом, кульками, солодкими подарунками та іграшками.

Дякуємо за підтримку в вигляді цукерок концерну Roshen, а також власникам мережі хімчисток-пралень "Пані Праля" за надані іграшки.

Із прийдешніми святами, друзі! Нехай у кожного з нас усе складається, а війна - минається!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024