Незважаючи на мінусову температуру, до нас доїхала друга фура!

  • Незважаючи на мінусову температуру, до нас доїхала друга фура!
16/12/2023

Незважаючи на мінусову температуру, до нас доїхала друга фура!

У Харкові сніжить, але гуманітарна допомога все одно до нас біжить.

Із польського міста Люблін через Львів і прямісінько до першої столиці, цього тижня було доставлено тонни європейських продуктів: крупи, макарони, арахісова паста, консервовані фрукти (персики, ананаси), ягідні джеми, соки, цукерки, мед, молоко, пластівці, чай, кава та багато іншої безкоштовної їжі.

Хто проявив до нас таку щирість?

Компанія Farutex, яка входить до міжнародної групи Bidfood і є оптовим постачальником продуктів харчування у готелі, ресторани, кафе та іншу місцеву гастрономію.

Але з початку війни в Україні, коли нашому Ротарі ХАБу були потрібні колаборації з представниками великого бізнесу, група компаній Bidfood довела свою відкритість і милість до українського населення. Безпосередньо Remigiusz Kowalski - керівник філії Farutex у Польщі - відреагував на наш запит щодо співпраці.

І ось вже більше року наша взаємодія є міцною та непохитною. Досвід спільної ініціативи та компетентної допомоги доводить, що кожна відправлена палета має значення, особливо коли це - системна підтримка сотень тисяч людей.

Безмежна вдячність усім, хто докладає зусиль і підтримує воєнний Харків: Bidfood Farutex, Bidfood Nederland, Bidfood New Zealand, Bidfood Portugal, Bidfood Belgium. А також волонтерам Nova Poshta Humanitarian за вирішення логістичних питань.

Допомагаємо та перемагаємо!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024