Нас дуже тішить допомога іншим!

  • Нас дуже тішить допомога іншим!
28/12/2023

Нас дуже тішить допомога іншим!

І ось живе підтвердження цих слів.

23 грудня в ТРЦ "Нікольський" відбувся благодійний захід, організаторами якого виступив БФ Благодійний Фонд "Соціальне Місто".

Кількість бенефеціарів, м'яко кажучи, вражає, але жодного разу не лякає. Бо коли за справу беруться благодійники від Бога, то й світлішою є дорога.

На фотографіях, ви можете впізнати нашу почесну членкиню Вікторія Погодаєва, яка відреагувала на запит Анни Буслаєвої - засновниці фонду "Соціальне Місто" та за мить перевдягнулась у волонтерку. Бо сама неодноразово була по той бік акцій і прекрасно знає, як іноді не вистачає добрих рук для роздачі.

Натомість захід пройшов "на ура", трошечки розважилась харківська дітвора. А найбільш креативні гості свята, принесли з собою подарунки військовим, які вони зробили власноруч, деякі розповідали на камеру вірші та співали пісні. Уся дитяча творчіть поїхала на передову.

Пишаємось нашою Вікою, яка демонструє своє служіння попри власне "Я" як в клубі, так і на людях.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024