Напередодні свят новорічних, допомагаємо фондам пересічним!

  • Напередодні свят новорічних, допомагаємо фондам пересічним!
22/12/2023

Напередодні свят новорічних, допомагаємо фондам пересічним!

У нашій скарбничці волонтерських об'єднань, через які ми розповсюджуємо гуманітарну допомогу, побільшало на +1 благодійний фонд.

Вчора були щасливі завантажити автівку БФ "Промінь України", представники якого є благодійними партнерами спортивних, дитячих заходів. Наприклад, уже завтра спортсмени з Києва, Дніпра, Сум, Полтави будуть демонструвати своє здорове тіло та здоровий дух. Ну і завдяки нашому Ротарі ХАБу, найкращі з найкращих спортивних дітей будуть нагороджені цукерками Lolli Pops ТМ Roshen.

Але це ще не все. За словами Олексія - представника фонду, друга половина солодощів поїде до малечі з Роганської і Малороганської громади, а також до с.Тернова.

Цієї акції не було б, якби не концерн Roshen, який виділив на гуманітарні потреби нашого Ротарі ХАБу пару десятків тонн цукерок. А також без водіїв і вантажівок Nova Poshta Humanitarian, які за власні кошти, в цілості й схоронності, доставили палети з пункту А до пункту В.

Добрим акціям бути! Бажаємо Україні перемогу здобути!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024