Ловіть новину цікаву: ми подарували розвідникам воду та каву!

  • Ловіть новину цікаву: ми подарували розвідникам воду та каву!
23/09/2023

Ловіть новину цікаву: ми подарували розвідникам воду та каву!

Цілком очевидно, що вода актуальна навіть у холода. Бо треба ж на чомусь варити українські борщі та заварювати цілющі чаї.

Тому доречно та вчасно, координатори напряму допомоги військовим частинам нашого Ротарі ХАБу дали зрозуміти решті волонтерів штабу, що час ПЕРЕДАТИ ВОДУ НА ПЕРЕДОВУ.

За благодійну справу взялась Наталя Іващенко - почесна членкиня клубу Rotary Club Kharkiv "New Level" і операційна директорка об'єднаного Ротарі ХАБу - яка швидко все запакувала та до відправки підготувала.

За надання продуктів харчування та напоїв дякуємо польській філії міжнародної компанії Bidfood Farutex.

Бенефіціарами було визначено представників розвідки. У теперішній, воєнний час значно виріс обсяг завдань, які слід вирішувати. Натомість терміни їх виконання суттєво скоротились. Наприклад, Куп’янський напрямок залишається одним із місць, де росіяни не перебувають у статичній обороні, а намагаються атакувати. Бо кремль не полишає спроб досягти бодай мінімальних цілей розпочатої ним війни.

Але хай там як, ми триматимемо оборони кулак. Будемо підтримувати своїх і разом переможемо чужих!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023