Дякуємо за авто - використовуватимемо в добрих справах його!

  • Дякуємо за авто - використовуватимемо в добрих справах його!
20/10/2023

Дякуємо за авто - використовуватимемо в добрих справах його!

До нашого руху щодня долучаються нові люди. Хтось дистанційно, хтось - стаціонарно. Але їх усіх об'єднує інше - вони долучаються не з порожніми руками.

На відео, ви можете бачити вже знайомі всім обличчя - Павло (паст-президент нашого клубу та за сумісництвом очільник харківського осередку Добробат) та Сергій (член клубу Ротарі Харків Нью Левел і волонтер будівельно-відновлювально батальону Добробат). А з нових героїв тут можна виділити фіна Генрі та автівку Сітроєн.

Нещодавно Генрі прийняв рішення поповнити ряди харківських добробатівців і допомагати нашим хлопцям у відновленні міста-героя. Проте разом із умілими руками фіна, наш Добробат отримав легкову машину. Генрі приїхав на ній із самої Гельсінки.

У цьому автомобілі ми плануємо перевозити будівельні матеріали, а також гуманітарну допомогу (продукти, ліки, одяг тощо) із сусідніх регіонів.

Нам безмежно приємно приймати до своїх рядів тих, ХТО ЩЕ НЕ ВТРАТИВ того ЗАПАЛУ, який був на початку війни, та розуміє, що боротьба триває і слід ДОПОМАГАТИ один одному.

Завдяки дружбі, завдяки служінню, завдяки діям заради благополуччя України ПЕРЕМОГА БУДЕ ШВИДКОЮ, бо ВОЛОНТЕРИ ЗНАЙДУТЬ КОЖНОМУ ЗБРОЮ!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023