Дякує бабця, тішиться дід, польським продуктам під Новий Рік!

  • Дякує бабця, тішиться дід, польським продуктам під Новий Рік!
30/12/2023

Дякує бабця, тішиться дід, польським продуктам під Новий Рік!

Молоко, сухий сніданок (кульки-пластівці), борошно, гречка, макарони, консервована кукурудза, чорний чай - це харків'яни отримали від поляків. Від Bidfood Farutex і їхніх колег - керівників 4-х інших офісів Bidfood Nederland, Bidfood New Zealand, Bidfood Portugal, Bidfood Belgium.

І напередодні новорічного застілля, наші люди безмежно вдячні за благодійні зусилля. Бо там тільки з 2-х банок консервованої кукурудзи, можна розгулятись і наготувати різноманітні салати - крабовий, з ананасами та курячим філе, з квасолею та зеленими оливками, або в азійському стилі - з корейською морквою та сиром.

Або на базі молока та борошна, можна спекти домашнє, імбирне печиво. Адже різдвяні та новорічні свята наче створені для того, щоб пекти печенюшки, складати їх в гарну металеву коробочку та пригощати рідних, друзів, сусідів.

Окремо в гуманітарні пакети харків'ян, ми поклали кілька жменьок цукерок від вітчизняного виробника Roshen. Бо солодощі - символи радості й щастя, обов'язкові на новорічному столі.

Залишається півтори доби до Нового Року. Бажаємо, щоб рідні були завжди збоку.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024