‼️Шукаємо ТРАНШ, щоб довезти ВАНТАЖ‼️

  • ‼️Шукаємо ТРАНШ, щоб довезти ВАНТАЖ‼️
02/11/2023

‼️Шукаємо ТРАНШ, щоб довезти ВАНТАЖ‼️

Ротарі ХАБ (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkov Mriya, Rotary club Kharkiv, Харківський Ротарі Клуб "Харків-Сіті") - це ДОВІРЕНИЙ СКЛАД для ПРИЙОМУ ПРОДУКТІВ із Польщі, Фінляндії, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції, Швеції тощо.

За 617 днів війни ми ВЖЕ ЗІБРАЛИ ₴4.527.855.

У 90% випадків, ТРАНСПОРТУВАННЯМ їжі з-за кордону ЗАЙМАЄМОСЬ САМОСТІЙНО. Національні вантажі оцінюються в ₴, а міжнародні - в $, €.

Але наша математика проста: 1$ = 10$.

ОДНА ГРОШОВА ОДИНИЦЯ отримана від прихильників Ротарі, ДОЗВОЛЯЄ ДОВЕЗТИ до Харкова ЇЖУ приблизно НА ДЕСЯТЬ ДОЛАРІВ за один раз.

Наприклад, минулого місяця з Любліна до Харкова приїхіло кілька десятків тонн ПРОВІЗІЇ від польської філії компанії Bidfood Farutex, яка входить до міжнародної групи Bidfood. Отримане добро було розподілено серед наших військових, підшефних підрозділів, а також серед цивільних із найбільш постраждалих сел і містечок.

Наразі польські благодійники Bidfood готові надати ще 40 т. Щоб дорогою до нас, ВОДІЇ тиснули НА ГАЗ, просимо вас, допомогти дозбирати ГРОШІ ЗА 1 РАЗ!

‼️Але ми за будь-який "двіж"‼️ Ви можете підтримати спільноту Ротарі фінансами, паливом, зв'язками.

Пишіть в особисті повідомлення нашому паст-президенту Павло Філіппенко - він розповість яким чином ви можете нам посприяти.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінансовій грамоті навчати - про майбутнє дбати!
17/05/2024
Фура з Польщі № два також до нас прибула!
17/05/2024
На своїй благодійній площі розвантажуємо фуру з Польщі!
16/05/2024