Їхали-їхали та на подвір'я Ротарі ХАБу приїхали!

  • Їхали-їхали та на подвір'я Ротарі ХАБу приїхали!
09/12/2023

Їхали-їхали та на подвір'я Ротарі ХАБу приїхали!

Що-що, ну звичайно ж смаколики від наших польських партнерів Bidfood Farutex і їхніх колег "за цехом": Bidfood Nederland, Bidfood New Zealand, Bidfood Portugal, Bidfood Belgium.

Компанія Farutex входить до міжнародної групи Bidfood і є оптовим постачальником продуктів харчування у готелі, ресторани, кафе та іншу місцеву гастрономію. Але бізнес - це перша частина філософії компанії, друга - це соціальна відповідальність і благодійність.

Тому з превеликим задоволенням представники головних офісів у 5 країнах зібрали та безкоштовно передали крупи, арахісову пасту, консервовані фрукти (персики, ананаси), ягідні джеми, мед, молоко, пластівці, чай, каву та ще багато інших як фундаментальних, так і сентиментальних продуктів.

Взагалі Ротарі - це СЛУЖІННЯ, інтернаціоналізм, товариськість, поширення доброї волі та взаєморозуміння, просування високих етичних стандартів, піклування про інших, ЗМІЦНЕННЯ доброї волі та МИРУ!

І ми зробимо все, щоби наші клуби та гуманітарні ХАБи функціонували попри війну, залякування населення, загрозу знищення наших майнових і немайнових благ!

Дякуємо за підтримку та довіру компанії Bidfood і особисто директору польської філії Remigiusz Kowalski. А також команді Nova Poshta Humanitarian за вирішення логістичних питань.

Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024