Кризу переживемо! Перемогу здобудемо!

  • Кризу переживемо! Перемогу здобудемо!
21/03/2023

Кризу переживемо! Перемогу здобудемо!

Повномасштабне російське вторгнення докорінно змінило плани всіх регіонів. Із перших днів, як війна прийшла на територію Харківщини, завданням місцевої влади було зберегти роботу критичної інфраструктури, забезпечити базовими послугами та товарами населення, зберегти якомога більше підприємств приватного та комунального секторів.

Але ніхто на 100% не розумів ні масштабів, ні як довго це буде відбуватись. Здавалось днів 5-6 і все припиниться, але сьогодні 391 день як геноцид української нації чиниться.

Причому російські ракети падають не тільки в натуральному вигляді, а й у переносному. Тобто люди страждають не тільки від військового, а й політичного, інформаційного, економічного втручання.

Переважна кількість харківських підприємств перебуває в коматозному стані. Але деякі гідно тримаються завдяки владі та ротарійській громаді.

Нещодавно наш Ротарі ХАБ допоміг працівникам КП "Ритуал" Харківської міської ради. Волонтери надали багатоскладову допомогу: їжу, комбінезони, маски, а ще генератор і вогнегасник.

Цю акцію ми реалізували спільно з Логістичним центром Товариства українців у Фінляндії Logistiikkakeskus / Logistics Center.

Усе буде Україна!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024