А чи знали ви, що...

  • А чи знали ви, що...
24/03/2023

А чи знали ви, що...

Ротарійці пишаються тим, що відвідують всі без винятку клубні засідання? Усе тому, що кожен член представляє якийсь вид професійної діяльності і приходить на зустріч, щоби розкрити благодійну сторону своєї галузі. Тобто долучитись до більшої кількості соціально-значимих проєктів як лідер ніші.

Тоді як відсутність на зібранні, ставить членство ротарійця під питання.

На щастя, в Rotary Club Kharkiv "New Level" завжди процвітання, бо наші засідання - не "планьорка". Це окремий захід, самостійна подія, обов'язково з символікою, регламентом, ротарійськими читаннями та гостями, яких намагаємось запрошувати щонайменше 1-2 рази на місяць. І цього тижня наше засідання вийшло на новий, ірландський рівень.

Паст-президент клубу Геннадій Іванов і його дружина - Ірина Іванова - запросили на онлайн зібрання ротарійців із Ірландії - членів Dublin Rotary Club. Спочатку всі між собою познайомились, а потім обговорили ситуацію в Україні, зокрема наявність продовольства в магазинах і супермаркетах. Ми акцентували увагу на тому, що Ротарі ХАБ спрямовує свою допомогу на деокуповані території. Волонтери допомагають в селах і містечках, де крамниці або не працюють, або товари в них коштують "усіх грошей світу".

Також розповіли побратимам і посестрам про свої відносно нові програми - марафон підтримки волонтерів "Разом" і дитячий табір у Черкасах.

Ми можемо дружити незважаючи на війну. Ми можемо перемогти "московське царство" шляхом партнерства, братерства, сестерства. Дякуємо членам Rotary Club Dublin, що з нами!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям
Support us financially.

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024