#Зимуємо_Разом у кімнаті танців?

  • #Зимуємо_Разом у кімнаті танців?
11/02/2023

#Зимуємо_Разом у кімнаті танців?

Взимку людям характерно "ловити" відчуття хандри та апатії - через сезонний занепад сил, сірість за вікном і режим "я більше не можу". Якщо доповнити цей перелік причин пунктом "війна", то є ризик впасти в депресію. А якщо бути при цьому волонтером, то на додачу можна вигоріти й не повернутись.

"Бррр, як моторошно!" - подумали ми та пішли ловити ритм вальсу на раз, два, три, раз, два, три...

Вчора волонтери Ротарі ХАБу відвідали черговий урок у Kredo - Студія бального танцю в Харкові в рамках експрес-курсу бальної хореографії.

Бальні танці включають в себе латино-американську програму - (наприклад, ча-ча-ча, який ми вже навчились танцювати) і європейську програму, яку почали відкривати з повільного вальсу - фундаменту всіх сценічних видів танцю.

Наша Анастасія Лобарьова - одна з організаторок марафону, в захваті від того, що кількість охочих танцювати стрімко зростає. Ми не сильно здивувались, але зраділи, бо нарешті благодійники почали усвідомлювати, що тримати своє життя на паузі - не варіант, так не перемогти.

Підтримуємо та разом із вами тиснемо на плей і женемо ворога назад у мавзолей!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024