Грантова сардина: день 3

  • Грантова сардина: день 3
10/02/2023

Грантова сардина: день 3

А чи знали ви, що Ротарі ХАБ отримав 5184 консервованої риби від ЄС? А чи знали ви, що сардина з додаванням олії в жерстяних банках, зберігається та не псується протягом 4 років? А чи знали ви, що рибна консерва не тільки практичний, а ще й якісний продукт, оскільки після термічної обробки в складі залишається достатній обсяг вітамінів?

Якщо раптом пропустили - читайте уважно. У грудні, членкиня клубу Н’ю Левел Ірина Іванова, взяла участь у конкурсі суб-грантів від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Команда підготувала, а Ірина захистила проєкт "Продуктові набори для ВПО з деокупованих територій".

Як ви вже зрозуміли, наша участь завершилась перемогою. На початку січня, ротарійський гуманітарсклад отримав сардину в олії. І ось третій тиждень, волонтерські команди роздають її харків’янам, разом із іншими стратегічними продуктами: гречкою, рисом, перловкою, а також макаронами, консервованими бобами, хлібом.

Але в Харкові проживають справжні господині, які знають ще мінімум 20 кулінарних поєднань риби з іншими продуктами. Отже, жіночкам буде чим зайнятись лютими вечорами. Дякуємо Європейському Союзу за організацію грантової програми та можливість бути почутими.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Rotary Club Kharkiv "New Level" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions #Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024