#РАЗОМ у кімнаті фінансів.

  • #РАЗОМ у кімнаті фінансів.
03/09/2023

#РАЗОМ у кімнаті фінансів

Марафон "Разом" - це проєкт комплексної підтримки та розвитку благодійної, ротарійської спільноти. Марафон "Разом" - це про розваги заради рівноваги. Волонтери бігають між кімнатами та шукають відчуття впевненості в своєму завтра.

Наприклад вчора - відвідали тренінг #ЖиттєвийКапітал, який провів Сергій Івагло - тренер клубу Діловий клуб "Партнер".

"Життєвий Капітал" - це інтелектуальна імітаційна гра-симулятор реального життя: з професією, зарплатою, витратами на дітей, кредитами в банках, інвестуванням у акції, покупкою квартир та банківськими рахунками.

Учасники 4 годи моделювали 40 років свого фінансового життя.

Навіщо? Бо волонтерам потрібно планувати та ставити цілі. І фінансові - не виключення. Кожен із них керує своєю міні-благодійною командою, або є засновником місцевого благодійного фонду. А під час вчорашньої гри, учасники торкнулись питання лідерства.

ТОП-3 мудрості, які намагався "вкласти до голови" Сергій:

Лідерство - це не тільки, щоби бути першим на старті. Це й про те, щоби брати свою команду з собою, допомагати її піднятися на свою висоту. Щоби перемога була спільною, і кожен відчув наповненість цим.
Лідерство - це берегти команду, думати про можливості та ресурси, а також вчасно говорити: "Стоп, відпочиваємо". Вчасно заборонити взяти ще один проєкт, або обовʼязок на себе.
Лідерство - це вчасно побачити та сказати команді: "Не робіть, як я. Мені можна, я "куленепробивний" і більше підготовлений. Я виживу, ви - ні. Тому чекайте, далі піду тільки я, або сховайтесь за мною, це мій бій.

На нашу думку, краще такі усвідомлення робити на тренажерах, щоби не провести залишок днів у самотніх печерах.

P.S.: 23 вересня, Сергій організовує захід - 112 ШКОЛУ ведучих гри #ЖиттєвийКапітал онлайн. Бо тренер гри розвивається в 6 разів швидше, ніж звичайний гравець.

Запрошуємо! Реєстрація за посиланням:
https://fb.me/e/3dKsVVrqV

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023