Провели ряд переговорів і зібрали 50 продуктових наборів!

  • Провели ряд переговорів і зібрали 50 продуктових наборів!
11/09/2023

Провели ряд переговорів і зібрали 50 продуктових наборів!

За час війни, команда нашого Ротарі ХАБу створила систему, що обробляє запити від волонтерів і соціально-відповідальних угрупувань, які в свою чергу збирають зворотній зв'язок від домогосподарств Харківщини. Такий ланцюг дозволяє точніше аналізувати дані та об’єднувати в групи за напрямком (наприклад, харчі або засоби особистої гігієни). І як результат - швидко визначати та реагувати на фактичні потреби сімей, які постраждали внаслідок збройного вторгнення рф.

І ось на минулих вихідних, ми плідно попрацювали з волонтером №314 - Олександром. Він доставив зібрані нами продукти до потребуючих у Мереф'янській громаді.

П'ятдесят родин із Явовівки отримали безкоштовно такі продукти: крупа пшенична, макарони в асортименті, хліб, тушковане м'ясо свинини зі спеціями.

Усім цікаво - як ми визначаємо пріоритетність допомоги.

Із того, що ми бачили за 565 днів війни - їжа та гроші найголовніше. Чому всі просять фінансової підтримки? Бо вони втратили роботу, є старими чи належать до групи інвалідів, голова домогосподарства відсутній або, на жаль, помер. Ті, хто залишився, мусять виживати: повинні знайти спосіб заплатити за оренду, комунальні послуги, ліки, від яких не можна відмовитись тощо.

І яким би скрутним не було становище - вони будуть раді продуктам харчування, адже багато їжі на війні не буває.

Вдячні Олександру за служіння в регіоні, за файний фотозвіт і за те, що передає людям ротарійський привіт!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023