Навіщо переписувати пост, коли є кнопка "Зробити репост"?

  • Навіщо переписувати пост, коли є кнопка
02/09/2023

Навіщо переписувати пост, коли є кнопка "Зробити репост"?

Знаєте, деякі матеріали написані настільки ємно та цікаво, що рерайтити та робити там якісь свої "приміточки", банально не підіймається рука. Точніше як - рука підіймається, просто літери на клавіатурі чогось не натискаються.

Це все лірика, а тепер по суті.

На офіційній сторінці нашого дистрикту 2232 Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine стартувала нова рубрика - серія постів під назвою: "РОТАРІ - ЯКА ТВОЯ ІСТОРІЯ?". Це означає, що раз на тиждень буде виходити публікація про члена чи членкиню одного з 42 клубів, що входять до нашої адміністративно-територіальної одиниці Ротарі 2232.

І ось героїнею нового посту стала Олена Мартинюк - членкиня сателітного клубу Ротарі Клуб "Харків Нью Левел Південь" Rotary Club Pyvden' New Level, до створення якого причетний наш Нью Левел (концепція "сателітного клубу" була розроблена, щоб забезпечити альтернативний підхід до створення Ротарі клубів. Концепція дає клубам можливість створити невелику групу, аби згодом перерости в самостійний клуб).

Ось невеличкий уривок із публікації про Олену:
Ротарі - це образ мислення! Це частина твоєї душі. І коли скінчиться війна, буде також багато роботи і в Україні, і за її межами! Я мрію про світ, де в нас будуть тільки позитивні проєкти, де гроші будуть витрачати на розвиток і просвіту. Де не буде стільки горя і болі у світі! Я мрію, що Ротарі будуть фінансувати крос-культурні масштабні заходи підтримки маленьких етнічних груп населення для інтеграції у всесвітній простір! І займатися підтримкою культурологічних та інших проєктів, щоб кожен на Землі почувався свідомим і важливим членом великої родини Людства!

Але запрошуємо перейти за посиланням і прочитати повністю: https://www.facebook.com/100064506021763/posts/pfbid0tTNu4pe2VgNh2wHDPZVfTao2yyZEEXQJiJLrEoDH4LjJXvnjxV2SKhZNsu5gZ4Sol/

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023