Взяли фокус на поживний перекус!

  • Взяли фокус на поживний перекус!
12/04/2023

Взяли фокус на поживний перекус!

В умовах повномасштабної війни, яку росія розв'язала проти України, забезпечення української армії високоенергетичним харчуванням має велике значення для обороноздатності держави. Нам відомо, що на Харківському напрямку, багато тих, хто "на позиції" із першого дня - тобто вже 250 днів не знімає важке озброєння, копає траншеї, переносить на собі поранених побратимів тощо.

Ми хочемо, щоби хлопці правильно відновлювали свої м'язи, бо в здоровому тілі - здоровий дух. Для цього ХАБ разом із партнерами - Greenforyou.food - смачна їжа в пакетах (проєкт нашого сателітного клубу Rotary Satellite Club Kharkiv "New Level Universe"), розрахували БЖУ, адаптували пакування під польові умови та ПРИГОТУВАЛИ МОБІЛЬНО-ЕНЕРГЕТИЧНІ - каші рисову та гречану з куркою, ікру кабачкову, печінковий паштет і ягідний джем.

Цінуємо, що військові звертаються до нас напряму, а значить довіряють і розраховують на Ротарі. Запити приймає Володимир Безимянов і він же їжу доставляє. Окрім готових обідів, наша ротарійська родина відправляє на передову те, чим не забезпечує держава. Наприклад, протеїнові батончики, енергетичні напої, томатну пасту, домашні пиріжки, Карпатський чай тощо.

У глибині душі кожного з нас живе козак: воїн, який нічого та нікого не боїться! А тому ми, цивільні воїни, піклуємось про фронтових воїнів. Тримаємось і підтримуємо.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024