Оформили документи та доставили на фронт медикаменти!

  • Оформили документи та доставили на фронт медикаменти!
04/04/2023

Оформили документи та доставили на фронт медикаменти!

Рік тому, на базі Ротарі ХАБу, ми створили кілька штабів для сортування гуманітарки та більш швидкого реагування на запити. Сьогодні розповімо про результат роботи відділу з ліками, який всередині називаємо "ротарійською аптекою".

"Провізорами" визвались бути коліжанки з сателітного клубу Rotary Satellite Club Kharkiv "New Level Universe", зокрема Ірина та Марина. А волонтерять вони за таким алгоритмом:

1. Розгляд і верифікація отриманих заявок на допомогу
2. Пріоритизація запитів відповідно до ситуації та ресурсів ХАБу
3. Організація збору коробок/палет із медикаментами
4. Укладання актів передачі
5. Підготовка звітності

Ну а наша задача - результат їхнього благодіяння опублікувати. Виконуємо.

Вчора, під пильним контролем Володимира Безимянова - координатора допомоги ЗСУ, на нуль були доставлені коробки з тактичними медикаментами.

Тактична медицина - це засоби, що допомагають рятувати життя пораненого солдата на полі бою до того, як він потрапить у медзаклад. Це всі ті предмети, що лежать в індивідуальних аптечках захисників і в рюкзаках бойових медиків: турнікети, гемостатичні бинти, оклюзійні пов’язки, декомпресійні голки, м'які й тракційні шини та ін. Окремо зібрали пігулки, що усувають проблеми з кишковими захворюваннями, а також декілька препаратів-імуномодуляторів.

Дякуємо всім, хто від початку війни з нами! Діємо далі на благо держави!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024