Замучив протяг? Вдягни наш одяг!

  • Замучив протяг? Вдягни наш одяг!
17/12/2022

Замучив протяг? Вдягни наш одяг!

Враховуючи критичні проблеми з опаленням у цьому році, одним із найпріоритетніших видів допомоги є забезпечення харків'ян теплим одягом. Особливу увагу приділяємо ВПО. Адже переселенці залишали домівки з одним рюкзаком і останнє, про що думали - це температурні коливання.

Ротарі ХАБ займається пошуком усіх пріоритетних видів допомоги: їжа, ліки, іграшки, засоби особистої гігієни, обмундирування, ковдри. А акумуляція одягу - справа "спеціально навчених фондів".

"Дорослі дітям" - благодійний фонд і наші партнери з забезпечення верхнім одягом, а також теплими речима для верхньої частини тіла (светрами, гольфами, джемперами тощо) і нижньої (штани, брюки, джинси). Асортимент дійсно великий, тому що друзі тримають тісний контакт із європейськими центрами допомоги, зокрема польськими. Від них надходять речі і для підлітків, і для дошкільнят, і для найменших діток і, звичайно, для дорослих.

Оскільки важливу роль у збереженні тепла відіграє багатошаровий одяг, за наявності видаємо тоненькі реглани та майки, які зручно одягати під флісові, шерстяні кофти. Спільними зусиллями ми гріємо десятки пенсіонерів, інвалідів, багатодітні сім'ї, а також осіб, які втратили роботу. Тому що ротарійська доброта не замерзає ні в плюс, ні в мінус два!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024