Валю, ми тебе лю!

  • Валю, ми тебе лю!
21/12/2022

Валю, ми тебе лю!

День тільки розпочався, ХАБ як завжди працює, а "дехто" з нас сьогодні День народження святкує! Жінка, яка з перших днів війни виконує обов'язки операційної директорки ХАБу, членкиня жіночого клубу Rotary Satellite Club Kharkiv "New Level Universe", дружина президента нашого клубу, мати трьох дітей - сильна Валентина Філіппенко.

"Бути бойовою одиницею в тилу" - 25 лютого вирішила для себе Валя та ввійшла в керівний склад Ротарі ХАБу. Життєрадісна, врівноважена та справедлива в цю нелегку для всіх годину, вона взяла на себе обов'язок створення умов для реалізації низки благодійних проєктів: від їжі та води до шкарпеток і пігулок. На поточний момент, ми залучили спільну гуманітарну допомогу на суму 2 100 000$ і підтримали більше ніж 250 000 чоловік лише тому, що в кабіні штурмана є Валя.

Ті, хто знають Валентину особисто, переконані, що вона, якщо треба буде, поїде на фронт своїм жіночим батальйоном рити траншеї. Окрім фундаментальної причини пришвидшити перемогу, вона розуміє, що волонтерство - це терапія, яка допомагає подолати почуття безсилля. А тому робить глибокий видих і запускає власні ресурси в дію: контакти, емоції, сили.

Незмінна наша Валентино! Ти не шукаєш вигоди й доходу. Ти терпиш тяготи й негоди. Ти з нами йдеш до перемоги! Тому нехай в твоїй душі, горять іскринки радості й бажання. Нехай не знає серце зрад, а тільки - радість і кохання!

Міцно обіймаємо, твоя родина Ротарі ХАБу! (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkov Mriya, Rotary club Kharkiv, Харківський Ротарі Клуб "Харків-Сіті")

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023